• autor: mawik3, 2014-08-24 14:42

Sokół II Serock- Korona Warszawa
2:5
(0:3)

bramki dla Sokoła: Paweł Różalski(as.Maciej Wikiera), Maciej Wikiera(as. Daniel Chudy)

skład : Marek Bandowski- Jakub Bartosiewicz, Tomasz Lipski, Konrad Brodnicki, Patryk Jakubowski- Daniel Chudy, Maciej Wikiera, Damian Matusiak, Sławomir Kaczmarczyk, Paweł Różalski- Rafał Kwaśniak(70' Artur Stróżewski)

opis meczu w rozwinięciu...

Pierwsze spotkanie nowego sezonu warszawskiej B-klasy nie rozpoczęło się dla naszej drużyny zbyt dobrze. Już w 6 minucie po serii błędów w defensywie Sokoła zawodnik Korony przedarł się środkiem i zdobył łatwego gola. Nie nastrajało to dobrze na dalszą część spotkania. W pierwszej połowie tracimy jeszcze 2 gole- obydwa po indywidualnych błędach- raz nieupilnowany zawodnik strzela po rożnym w krótki róg naszej bramki, a chwilę później po zbyt krótkim wybiciu piłki z naszej strefy obronnej jeden z Koroniarzy uderza piłkę w same "widły" z 18 metrów.  Jeśli chodzi o naszą aktywność w pierwszej części gry, to mieliśmy kilka niezłych akcji, zdarzały się też błędy obrony przeciwników, lecz mocno szwankowała skuteczność- miejmy nadzieję, że to tylko ze względu na początek rundy.Na przerwę schodzimy z wynikiem 0-3 i kiepskimi humorami.

W szatni, w przerwie padło sporo męskich i słów, było to chyba widać w drugiej połowie. Dużo większe zaangażowanie, szczególnie w grze ofensywnej, przyniosło 2 bramki. Strzelcami Paweł Różalski i Maciej Wikiera- czyli 2 debiutantów w drużynie. Poza tymi akcjami, Sokół miał jeszcze wiele sytuacji, ale Korona zaprezentowała się w tym spotkaniu zdecydowanie pewniej i dojrzalej piłkarsko, wykorzystując bezlistośnie nasze błędy. Już w środę mamy okazję trochę pozmieniać oraz poćwiczyć inne warianty gry, gdyż zagramy spotkanie w Pucharze Polski z A klasowym WKS-em Rząśnik. A już w następny weekend w Warszawie mecz z Bednarską.

Zapraszamy kibiców zarówno w środę do Serocka na 19:00 jak i na wyjazd w niedzielę.